Blog moda, uroda, makijaż, lifestyle. Makijażystka Warszawa, Ostrołęka.

April 11, 2012

WYNIKI KONKURSU!

Witam,
Po świątecznej przerwie mam dla Was konkurs! Do wygrania dowolna bransoletka z galerii JouJou
Zasady konkursu są bardzo proste! Wystarczy:


Czas macie do 25.04.2012. Następnego dnia zostanie wylosowany zwycięzca.

*zgłaszać można się tylko raz. 
powodzenia!!:)

Wyniki konkursu ! 

Bransoletkę wygrywa Mariona Warda !

Proszę o przesłanie adresu zamieszkania oraz link do wybranej bransoletki na e-mail: patrycja2407@gmail.com :). Gratuluję!:) 







104 comments

  1. piękne! ;))) wzięłabym udział, jednak nie mam osobistego fb, a szkoda ;)) pozdrawiam ;))

    ReplyDelete
  2. martina2enator@gmail.com Martyna Kubik

    ReplyDelete
  3. heeeen@wp.pl
    Katarzyna Zawadzka

    ReplyDelete
  4. ka.sochackaa@gmail.com
    Karolina Sochacka
    :)

    ReplyDelete
  5. Iwona Grodek
    iwonagrodek@interia.pl

    ReplyDelete
  6. ola.borecka@gmail.com
    Ola Borecka
    Pozdrawiam :)

    ReplyDelete
  7. suchockaa@yahoo.com
    Anna Sucha Suchocka

    ReplyDelete
  8. Karolina Stola
    karolina.stola@op.pl

    ReplyDelete
  9. Zrobione ;)
    Ewa Weronika Frączek
    e_fraczek@poczta.onet.pl

    ReplyDelete
  10. mariona.warda@gmail.com
    mariona warda

    ReplyDelete
  11. przystanbabska@gmail.com
    Magda Ludwisiak

    ReplyDelete
  12. fabjanowska@gmail.com
    Kamila Fabjanowska

    ReplyDelete
  13. smileyouareinparadise@gmail.com
    Aleksandra Janas

    ReplyDelete
  14. Natalia Gątarz
    mala_czarna1986@onet.eu

    ReplyDelete
  15. Karolina Pyza
    karolinapyza@poczta.fm

    ReplyDelete
  16. ucieknijmy@wp.pl
    Klaudia Parzych

    ReplyDelete
  17. Karolina Parzych
    66k_p66@wp.pl

    ReplyDelete
  18. malkowska@aol.pl Ada Małkowska ;)

    ReplyDelete
  19. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  20. Martyna Sobol
    msobol@hotmail.co.uk

    ReplyDelete
  21. Alicja Petryczko
    alicja_petryczko@interia.eu

    ReplyDelete
  22. Magda Jezierska
    magda470@interia.eu

    ReplyDelete
  23. Marta Stepnowska
    stepnowska.marta@gmail.com

    ReplyDelete
  24. Anna Florek
    annaaf@o2.pl

    ReplyDelete
  25. panoramaqueen@gmail.com, Izabella G.

    ReplyDelete
  26. Patrycja Kondratiuk
    patyk37@gmail.com

    ReplyDelete
  27. Karolina Pakuła fiooorka@wp.pl

    ReplyDelete
  28. Sylwia Skorupa
    sylvuss85@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Ilona Kosińska
    i.lo.1@wp.pl

    ReplyDelete
  30. Anna Ulatowska
    anna.ulatowska@onet.pl

    ReplyDelete
  31. Natalia Hajduk
    azja907@wp.pl

    ReplyDelete
  32. Martyna Gołembiewska
    martyna30@o2.pl

    ReplyDelete
  33. Julita Florczak
    julciakozak@o2.pl

    ReplyDelete
  34. Maria Muszyńska
    maria_m@onet.pl

    ReplyDelete
  35. Katarzyna Pietrzak

    kasica94-11@o2.pl

    ReplyDelete
  36. Oliwia Kiełb
    biedrona6@onet.pl

    ReplyDelete
  37. Marta Wichowska

    marta022555@gmail.com

    ReplyDelete
  38. Paulina Pańta
    p_panta@wp.pl

    ReplyDelete
  39. Magdalena Placety :)
    magdalenaaplacetyy@wp.pl

    ReplyDelete
  40. Agnieszka Borucka
    agaborucka@vp.pl

    ReplyDelete
  41. Emilia Szuleka
    brydzka1@o2.pl

    ReplyDelete
  42. Joanna Białecka
    kabanos_25@onet.eu

    ReplyDelete
  43. Agata Konopka
    agata.17ko@wp.pl

    ReplyDelete
  44. Izabela Matuszewska
    izolda83@interia.eu

    ReplyDelete
  45. zuzloch@wp.pl
    Zuzia Loch :))

    ReplyDelete
  46. katja0@wp.pl Katarzyna Kopera

    ReplyDelete
  47. Marlena Wasil
    wasil.marlena@gmail.com

    ReplyDelete
  48. Kamila Lorek
    kamila-lorek@wp.pl

    ReplyDelete
  49. Włodarska Sylwia
    zabcia72@o2.pl

    ReplyDelete
  50. Magdalena Czernek
    czmadzia7@gmail.com

    ReplyDelete
  51. marlena.znojek@vp.pl

    Marlena Buras

    ReplyDelete
  52. Ania Niemiec
    a_nusia93@buziaczek.pl

    ReplyDelete
  53. Paulina Krok
    paulina_krok@wp.pl

    ReplyDelete
  54. Paulina Przytuła
    pauli1991@wp.pl

    ReplyDelete
  55. gagatek461@gmail.com
    Agata Oleśkiewicz

    ReplyDelete
  56. camilla166@gmail.com
    Kamila Tadra

    ReplyDelete
  57. Martyna Sawicka
    martyna.sawicka.91@wp.pl

    ReplyDelete
  58. Agnieszka Insińska
    agoooooosia@gmail.com

    ReplyDelete
  59. Diana Belniak
    dianus@onet.pl

    ReplyDelete
  60. magda13021986@wp.pl
    magdalena dąbrowska

    ReplyDelete
  61. madziusia15@buziaczek.pl
    Magda Kłusek ;)

    ReplyDelete
  62. super_bila@vp.pl
    Sybilla Domagała

    ReplyDelete
  63. ppmp@interia.pl
    Monika Potoczniak

    ReplyDelete
  64. Paulina Strzeszewska
    pauliii@o2.pl

    ReplyDelete
  65. migotkawredotka@o2.pl Dagmara Ciszewicz

    ReplyDelete
  66. owsiakolga@gmail.com Olga Owsiak

    ReplyDelete
  67. kapcinskam@gmail.com Kapcińska Marta

    ReplyDelete
  68. iwokuk36@interia.eu
    Iwona Kuklewicz

    ReplyDelete
  69. betkaa1@op.pl
    Beata Cader

    ReplyDelete
  70. Karolina Rogaska
    karolinarogaska@wp.pl

    ReplyDelete
  71. Joanna Baran
    asiaazla@o2.pl

    ReplyDelete
  72. Ewelina Kosek
    ewelinkath5@o2.pl

    ReplyDelete
  73. Aleksandra Łasocha
    aleksandralasocha@o2.pl

    ReplyDelete
  74. Sylwia Mańka
    mania_lbn@o2.pl

    ReplyDelete
  75. Paulina Procyk
    paula12472@wp.pl

    ReplyDelete
  76. Aleksandra Stysiek
    ola2221@interia.eu

    ReplyDelete
  77. Paulina Pańkowska
    pala1998@amorki.pl

    ReplyDelete
  78. Agnieszka borucka
    agaborucka@vp.pl

    ReplyDelete
  79. Klaudia Żark
    klaudia.zark@gmail.com

    ReplyDelete
  80. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  81. Kasia Mikołajczyk
    mya1989@gmail.com

    ReplyDelete
  82. karolina stankowska
    karolinastankowska@onet.eu

    ReplyDelete
  83. Kacper Prusaczyk
    kacperprusaczyk@gmail.com

    ReplyDelete
  84. Agnieszka Zamorska
    agnzamorska@gmail.com

    ReplyDelete
  85. Maria Przewłocka
    mania71@interia.pl

    ReplyDelete
  86. Emilia Lupa
    lupek66@gmail.com

    ReplyDelete
  87. Malwina Starzewska
    malinowa199@wp.pl

    ReplyDelete
  88. Nowy portal modowy za kilka chwil w domenie: modawpolsce.pl a aktualnie w domenie roboczej http://serwis.modawpolsce.pl

    ReplyDelete