5.6.20

MAKIJAŻ I WARSZTATY


PATRYCJA TYSZKA- KSEPKA
⚐ Warszawa
Ul. Mokotowska

Zamiłowanie do makijażu wykazywałam od dziecka. Z wiekiem pasja zaczęła rozwijać się coraz bardziej i przerodziła się w satysfakcjonującą pracę. Nie ma nic lepszego od uśmiechu zadowolonej klientki. Uwielbiam podkreślać kobiece piękno. W tygodniu pracuję przy sesjach zdjęciowych oraz wykonuję makijaże okolicznościowe. Bywam także gościem w programie „Dzień Dobry TVN, gdzie zdradzam widzom techniki makijażu. Natomiast weekendami w pełni oddaję się Pannom Młodym, aby w tym ważnym dniu czuły się wspaniale. Idealny makijaż ślubny według mnie ma być przede wszystkim ponadczasowy i nieprzerysowany. Pomimo upływu czasu powinien nadal podobać się na zdjęciach. 

KONTAKT

e-mail: makeup@patrycjatyszka.com 

WARSZTATY DLA MAKIJAŻYSTÓW

Jesteś makijażystką? Chcesz poznać moje tajemnice, nowe techniki, sprawdzone produkty? A może masz z czymś problem w makijażu? Zapraszam Cię na indywidualne warsztaty dla makijażystów, gdzie uczymy się tylko we dwie + modelka, dzięki czemu jestem w stanie wyłapać każdy Twój ruch i poprawić ewentualne błędy. Skontaktuj się ze mną – makeup@patrycjatyszka.com, aby poznać więcej szczegółów. Skroję warsztaty idealne dla Ciebie.LEKCJA MAKIJAŻU 

Chcesz nauczyć się malować siebie? Zapraszam Cię na indywidualną lekcję makijażu, gdzie dobierzemy produkty idealne dla Ciebie. Pokażę Ci, jak ich poprawnie używać. Nauczę Cię makijażu dziennego/biznesowego oraz wieczorowego. Zaprezentuję jak poprawnie konturować twarz, pracować z cieniami. Nasze spotkanie opuścisz nie tylko z ogromem wiedzy, ale także z listą sprawdzonych produktów. 

Firma polecana przez Zankyou
 


Rozpocznij dyskusję

Dodaj komentarz

Moje lekcje makijażu

Moje lekcje makijażu

Zapisz się na kurs wideo online