20.4.20

WSPÓŁPRACA

www.patrycjatyszka.com – to miejsce skierowane głównie do kobiet. Piszę o kosmetykach, gadżetach, testuję, zdradzam przepisy na idealny makijaż oraz zamieszczam gotowe stylizacje.

Na instagramie obserwuje mnie ponad 15000 osób. Moją grupą odbiorców są głównie kobiety w wieku 25-34 lat. 

Wspólnie z mężem tworzymy także kontent w postaci zdjęć, treści wideo dla marek z działu uroda i moda. Od ponad 5 lat działamy m.in. dla Designer Outlet Warszawa. Przygotowujemy propozycje stylizacji i prezentujemy je na zdjęciach oraz materiałach wideo. Przykładowe realizacje można znaleźć na moim Instagramie. Dbamy o wysoką jakość tworzonych treści. 

Ze względu na elastyczne godziny pracy mam możliwość realizowania się na wielu płaszczyznach. Na co dzień zajmuję się profesjonalnie makijażem. Działam dla klientów indywidualnych oraz firm. Współpracowałam np. z Perfumerią Douglas. Występowałam w roli gościa specjalnego podczas otwarcia, gdzie udzielałam makijażowych konsultacjiBywam także gościem w programie „Dzień Dobry TVN. Zdradzam widzom techniki makijażu. 

Czym się zajmujemy? Jakie formy współpracy preferujemy?


° realizujemy kompleksowo – sesje zdjęciowe, materiały wideo
° recenzje, testowanie produktów z kategorii: lifestyle, moda, uroda
° udział w eventach 
° profesjonalne pokazy makijażu
° krótkie materiały wideo skrojone  pod Instagram
° IGTV 

Może masz inny pomysł? Jestem pewna, że razem możemy stworzyć coś świetnego. Najlepiej kontaktować się z nami za pomocą poniższego adresu mailowego. 


contact@patrycjatyszka.com 

Rozpocznij dyskusję

Dodaj komentarz

Moje lekcje makijażu

Moje lekcje makijażu

Zapisz się na kurs wideo online