Blog moda, uroda, makijaż, lifestyle. Makijażystka Warszawa.

2012-04-11

WYNIKI KONKURSU!

Witam,
Po świątecznej przerwie mam dla Was konkurs! Do wygrania dowolna bransoletka z galerii JouJou
Zasady konkursu są bardzo proste! Wystarczy:


Czas macie do 25.04.2012. Następnego dnia zostanie wylosowany zwycięzca.

*zgłaszać można się tylko raz. 
powodzenia!!:)

Wyniki konkursu ! 

Bransoletkę wygrywa Mariona Warda !

Proszę o przesłanie adresu zamieszkania oraz link do wybranej bransoletki na e-mail: patrycja2407@gmail.com :). Gratuluję!:) 







104 comments

  1. piękne! ;))) wzięłabym udział, jednak nie mam osobistego fb, a szkoda ;)) pozdrawiam ;))

    ReplyDelete
  2. martina2enator@gmail.com Martyna Kubik

    ReplyDelete
  3. cocorocko2007@gmail.com Kinga G

    ReplyDelete
  4. ewelipka@wp.pl
    Ewelina Lipka ;-)

    ReplyDelete
  5. heeeen@wp.pl
    Katarzyna Zawadzka

    ReplyDelete
  6. ka.sochackaa@gmail.com
    Karolina Sochacka
    :)

    ReplyDelete
  7. Iwona Grodek
    iwonagrodek@interia.pl

    ReplyDelete
  8. ola.borecka@gmail.com
    Ola Borecka
    Pozdrawiam :)

    ReplyDelete
  9. Anonymous4/11/2012

    suchockaa@yahoo.com
    Anna Sucha Suchocka

    ReplyDelete
  10. Karolina Stola
    karolina.stola@op.pl

    ReplyDelete
  11. Zrobione ;)
    Ewa Weronika Frączek
    e_fraczek@poczta.onet.pl

    ReplyDelete
  12. ichiho@op.pl
    Iza Zera ;)

    ReplyDelete
  13. mariona.warda@gmail.com
    mariona warda

    ReplyDelete
  14. przystanbabska@gmail.com
    Magda Ludwisiak

    ReplyDelete
  15. Anonymous4/11/2012

    fabjanowska@gmail.com
    Kamila Fabjanowska

    ReplyDelete
  16. smileyouareinparadise@gmail.com
    Aleksandra Janas

    ReplyDelete
  17. Natalia Gątarz
    mala_czarna1986@onet.eu

    ReplyDelete
  18. Karolina Pyza
    karolinapyza@poczta.fm

    ReplyDelete
  19. Anonymous4/11/2012

    ucieknijmy@wp.pl
    Klaudia Parzych

    ReplyDelete
  20. Karolina Soch
    karolinasoch@wp.pl

    ReplyDelete
  21. Anonymous4/11/2012

    Karolina Parzych
    66k_p66@wp.pl

    ReplyDelete
  22. Anonymous4/11/2012

    malkowska@aol.pl Ada Małkowska ;)

    ReplyDelete
  23. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  24. Martyna Sobol
    msobol@hotmail.co.uk

    ReplyDelete
  25. Anonymous4/11/2012

    Alicja Petryczko
    alicja_petryczko@interia.eu

    ReplyDelete
  26. Magda Jezierska
    magda470@interia.eu

    ReplyDelete
  27. Anonymous4/11/2012

    Marta Stepnowska
    stepnowska.marta@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Anonymous4/12/2012

    Anna Florek
    annaaf@o2.pl

    ReplyDelete
  29. 11lip85@gmail.com
    Anna Pitala

    ReplyDelete
  30. panoramaqueen@gmail.com, Izabella G.

    ReplyDelete
  31. Patrycja Kondratiuk
    patyk37@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Karolina Pakuła fiooorka@wp.pl

    ReplyDelete
  33. Anonymous4/12/2012

    Sylwia Skorupa
    sylvuss85@gmail.com

    ReplyDelete
  34. Anonymous4/12/2012

    Ilona Kosińska
    i.lo.1@wp.pl

    ReplyDelete
  35. Anna Ulatowska
    anna.ulatowska@onet.pl

    ReplyDelete
  36. Anonymous4/12/2012

    Natalia Hajduk
    azja907@wp.pl

    ReplyDelete
  37. Martyna Gołembiewska
    martyna30@o2.pl

    ReplyDelete
  38. Julita Florczak
    julciakozak@o2.pl

    ReplyDelete
  39. Maria Muszyńska
    maria_m@onet.pl

    ReplyDelete
  40. Anonymous4/12/2012

    Katarzyna Pietrzak

    kasica94-11@o2.pl

    ReplyDelete
  41. Oliwia Kiełb
    biedrona6@onet.pl

    ReplyDelete
  42. Anonymous4/12/2012

    Marta Wichowska

    marta022555@gmail.com

    ReplyDelete
  43. Anonymous4/12/2012

    Paulina Pańta
    p_panta@wp.pl

    ReplyDelete
  44. Anonymous4/12/2012

    Magdalena Placety :)
    magdalenaaplacetyy@wp.pl

    ReplyDelete
  45. Agnieszka Borucka
    agaborucka@vp.pl

    ReplyDelete
  46. Anonymous4/12/2012

    Emilia Szuleka
    brydzka1@o2.pl

    ReplyDelete
  47. Lidia Babiarz
    lidka144@op.pl

    ReplyDelete
  48. Joanna Białecka
    kabanos_25@onet.eu

    ReplyDelete
  49. ilo.jarosz@o2.pl
    Ilona Jarosz

    ReplyDelete
  50. Agata Konopka
    agata.17ko@wp.pl

    ReplyDelete
  51. Izabela Matuszewska
    izolda83@interia.eu

    ReplyDelete
  52. Anonymous4/12/2012

    zuzloch@wp.pl
    Zuzia Loch :))

    ReplyDelete
  53. Anonymous4/12/2012

    katja0@wp.pl Katarzyna Kopera

    ReplyDelete
  54. Anonymous4/12/2012

    Marlena Wasil
    wasil.marlena@gmail.com

    ReplyDelete
  55. Kamila Lorek
    kamila-lorek@wp.pl

    ReplyDelete
  56. Anonymous4/12/2012

    Włodarska Sylwia
    zabcia72@o2.pl

    ReplyDelete
  57. Magdalena Czernek
    czmadzia7@gmail.com

    ReplyDelete
  58. marlena.znojek@vp.pl

    Marlena Buras

    ReplyDelete
  59. Anonymous4/12/2012

    Ania Niemiec
    a_nusia93@buziaczek.pl

    ReplyDelete
  60. Paulina Krok
    paulina_krok@wp.pl

    ReplyDelete
  61. Anonymous4/12/2012

    Paulina Przytuła
    pauli1991@wp.pl

    ReplyDelete
  62. Anonymous4/12/2012

    gagatek461@gmail.com
    Agata Oleśkiewicz

    ReplyDelete
  63. Anonymous4/12/2012

    camilla166@gmail.com
    Kamila Tadra

    ReplyDelete
  64. Martyna
    jarmo_m@o2.pl

    ReplyDelete
  65. Anonymous4/12/2012

    Martyna Sawicka
    martyna.sawicka.91@wp.pl

    ReplyDelete
  66. Agnieszka Insińska
    agoooooosia@gmail.com

    ReplyDelete
  67. Anonymous4/12/2012

    asiaazla@02.pl

    ReplyDelete
  68. Anonymous4/13/2012

    Diana Belniak
    dianus@onet.pl

    ReplyDelete
  69. magda13021986@wp.pl
    magdalena dąbrowska

    ReplyDelete
  70. Anonymous4/13/2012

    madziusia15@buziaczek.pl
    Magda Kłusek ;)

    ReplyDelete
  71. klaudialibelt@wp.pl
    Klaudia Libelt

    ReplyDelete
  72. super_bila@vp.pl
    Sybilla Domagała

    ReplyDelete
  73. Anonymous4/14/2012

    ppmp@interia.pl
    Monika Potoczniak

    ReplyDelete
  74. Julita Łabaj
    utkaaa00@o2.pl

    ReplyDelete
  75. Anonymous4/15/2012

    Paulina Strzeszewska
    pauliii@o2.pl

    ReplyDelete
  76. Anonymous4/15/2012

    migotkawredotka@o2.pl Dagmara Ciszewicz

    ReplyDelete
  77. owsiakolga@gmail.com Olga Owsiak

    ReplyDelete
  78. Anonymous4/15/2012

    kapcinskam@gmail.com Kapcińska Marta

    ReplyDelete
  79. iwokuk36@interia.eu
    Iwona Kuklewicz

    ReplyDelete
  80. Anonymous4/15/2012

    betkaa1@op.pl
    Beata Cader

    ReplyDelete
  81. Karolina Rogaska
    karolinarogaska@wp.pl

    ReplyDelete
  82. Anonymous4/15/2012

    Joanna Baran
    asiaazla@o2.pl

    ReplyDelete
  83. Anonymous4/15/2012

    Ewelina Kosek
    ewelinkath5@o2.pl

    ReplyDelete
  84. Aleksandra Łasocha
    aleksandralasocha@o2.pl

    ReplyDelete
  85. Sylwia Mańka
    mania_lbn@o2.pl

    ReplyDelete
  86. Kasia Glenc
    kasiula551@wp.pl

    ReplyDelete
  87. Paulina Procyk
    paula12472@wp.pl

    ReplyDelete
  88. Aleksandra Stysiek
    ola2221@interia.eu

    ReplyDelete
  89. Paulina Pańkowska
    pala1998@amorki.pl

    ReplyDelete
  90. Agnieszka borucka
    agaborucka@vp.pl

    ReplyDelete
  91. Anonymous4/19/2012

    Klaudia Żark
    klaudia.zark@gmail.com

    ReplyDelete
  92. Karolina Paryś
    kparys1@o2.pl

    ReplyDelete
  93. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  94. Maria Walas
    maria.walas@wp.pl

    ReplyDelete
  95. Anonymous4/21/2012

    Kasia Mikołajczyk
    mya1989@gmail.com

    ReplyDelete
  96. karolina stankowska
    karolinastankowska@onet.eu

    ReplyDelete
  97. Anonymous4/23/2012

    Kacper Prusaczyk
    kacperprusaczyk@gmail.com

    ReplyDelete
  98. Agnieszka Zamorska
    agnzamorska@gmail.com

    ReplyDelete
  99. Anonymous4/23/2012

    Maria Przewłocka
    mania71@interia.pl

    ReplyDelete
  100. Anonymous4/23/2012

    Emilia Lupa
    lupek66@gmail.com

    ReplyDelete
  101. Anonymous4/25/2012

    Malwina Starzewska
    malinowa199@wp.pl

    ReplyDelete
  102. Nowy portal modowy za kilka chwil w domenie: modawpolsce.pl a aktualnie w domenie roboczej http://serwis.modawpolsce.pl

    ReplyDelete