Blog moda, uroda, makijaż, lifestyle. Makijażystka Warszawa.

October 28, 2013

Autumn Coats


1 Coat, 2 Coat- Mohito


It is said that we have a beautiful spring this fall, but surely this will change soon. It's time to begin to replenish your wardrobe for warmer clothes. Therefore I made for you 'little' autumn coats research. I have visited online, stationary shops and gathered pearls that most fell into my eye. Maybe you will find something for you. I’m also happy to watch your fall choices, so feel free to include links in comments.


Mówi się, że mamy piękną wiosnę tej jesieni, jednak z pewnością wkrótce ulegnie to zmianie. Nadszedł czas, aby zacząć uzupełniać swoją szafę na temperatury bliskie zeru. W związku z tym zrobiłam dla Was ‘mały’ research jesiennych płaszczy. Odwiedziłam sklepy internetowe, jak i stacjonarne i zebrałam perełki, które najbardziej wpadły mi w oko. Może znajdziecie coś dla siebie. Chętnie zobaczę też Wasze jesienne wybory, więc śmiało zamieszczajcie linki w komentarzach.

7 comments

 1. Pierwszy najbardziej mi się podoba! :) Marzy mi się taka kolekcja płaszczy, niestety ceny nie bardzo na to pozwalają.

  ReplyDelete
 2. mam 8 :) cudowny, klasyczny, elegancki i ciepłyyyy :)

  ReplyDelete
 3. love these jackets

  ReplyDelete
 4. Moi faworyci to: 1, 5, 6 :)

  ReplyDelete