13.1.14

BAROKOWE KOMNATY W NOWOCZESNYM WYDANIU

Jeszcze nie było posta dotyczącego wystroju wnętrz, jednak ostatnio fascynuje mnie połączenie stylu minimalistycznego z barokowym. Stwierdziłam, że pokażę Wam kolekcję mebli, która mnie zaintrygowała.

Ażurowe zdobienia, złoto, srebro, purpura, aksamit to designerska kolekcja marki HAPPY BAROK dostępna w internetowym salonie www.trendsetterka.com
Zdjęcie: http://everydaydesignforlife.blogspot.com

Barok obecnie przeżywa swoje drugie życie. Coraz częściej uciekamy od czystego minimalizmu na rzecz klasycznej elegancji we współczesnym wydaniu. Pełnej ciekawych kształtów, soczystych kolorów.

Finezyjne konsolki, pikowane sofy, ławki przeszły współczesną transformację. Surowe, minimalistyczne pomieszczenia lubią się z luksusowymi, barokowymi meblami. Wnętrzarski eklektyzm to zdecydowanie najbardziej ciekawa forma wystroju.

Barok to nie tylko efektowny wygląd, ale również funkcjonalność. Ogromne sofy cechuje wygoda. Pikowane pufy pełnią rolę nie tylko siedziska, ale również skrzyń, w których można przechowywać mniejsze, jak i większe skarby. Fikuśne konsolki sprawdzą się, jako szafka nocna, bądź stolik na drobiazgi.   

Kolekcja HAPPY BAROK to zdecydowanie rozwiązanie dla osób lubiących bawić się wystrojem. Łączenie prostoty z designerskimi meblami to recepta na wyjątkowe wnętrze.

Ach, w takiej nowoczesnej komnacie czułabym się jak księżniczka! :) 


Wszystkie meble z kolażu dostępne są pod tym linkiem

Udostępnij

2 komentarze

  1. Przy tej całej okazałości i rozmachu, łatwo jest zapomnieć, że takie elementy jak pikowane pufy czy sofy nie tylko urokliwie prezentują się w salonie, ale także pełnią ważne role praktyczne. W końcu nie ma nic lepszego, niż położyć się na dużej, miękkiej sofie po długim dniu, a przestrzeń pod siedziskiem to doskonałe miejsce do przechowywania, zwłaszcza w mieszkaniach o mniejszym metrażu. Zbyt często uważamy, że musimy trzymać się jednego, konkretnego stylu, podczas gdy tak naprawdę mieszanie różnych koncepcji i trendów może przynieść zaskakująco świeże i interesujące rezultaty. To nie tylko kwestia estetyki, ale również odzwierciedlenia naszej indywidualności.

    OdpowiedzUsuń

Moje lekcje makijażu

Moje lekcje makijażu

Zapisz się na kurs wideo online