15.4.14

#ffaw14show F&F fashion show London

Ostatnio 'podróżowaliśmy' po Londynie, a dzisiaj zapraszam Was na pokaz F&F jesień/zima 2014 do Somerset House, czyli tam gdzie odbywa się londyński Fashion Week.  

Nie będę przedstawiała wszystkich sylwetek z pokazu. Wybrałam dla Was najlepsze smaczki. Po resztę zapraszam do video(link). Tam koniecznie zobaczcie całość, złapcie trochę energii, wybierzcie 6 ulubionych zestawów damskich oraz 4 męskie i wracajcie do mnie. Porównamy nasze wybory:). 
Które sylwetki damskie wybraliście? Mi przypadły do gustu eleganckie zestawienia. Pióra, błyskotki, oversizowe płaszcze, jak i bieliźniane elementy zdominowały nadchodzącą kolekcję, a zestaw z pierwszego zdjęcia to moja miłość od pierwszego wejrzenia. Wydawałoby się, że połączenie tylu faktur, zdobień jest lekką przesadą, jednak dla mnie każdy element tworzy niepowtarzalną, spójną całość.  
W męskiej części mogliście zobaczyć klasyczną oraz sportową elegancje. Dominację stonowanych kolorów oraz zabawę wzorami. Nie wiem, jak Wy, ale ja chcę widzieć więcej takich Panów na naszych ulicach;). 
I jak podoba Wam się nadchodząca kolekcja? Ja czekam na nią z niecierpliwością!  

Udostępnij

1 komentarz

Moje lekcje makijażu

Moje lekcje makijażu

Zapisz się na kurs wideo online