21.11.16

WYGRAJ 200 ZŁ NA ZAKUPY! KONKURS

Kochani, niebawem mikołajki. Wraz z Moodo przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę w postaci konkursu. Do wygrania aż trzy bony o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych. Co należy zrobić? 

W komentarzu pod tym postem napisać dosłownie kilka zdań na temat wymarzonego prezentu mikołajkowego. Tak, wejdźmy już w ten cudny, świąteczny nastrój! :) Pamiętajcie o wpisaniu odpowiedniego adresu e-mail w formularzu, ponieważ poprzez niego będę kontaktować się ze zwycięzcami(adresy są widoczne tylko przeze mnie, aby chronić Wasze dane osobowe). Nie musicie się logować w Disqus, aby zostawić zgłoszenie. Możecie komentować również, jako gość zaznaczając opcję  I'd rather post as a guest. Wtedy wpisujecie tylko imię i maila. Konkurs trwa do 05.12.2016(włącznie) Do dzieła! W razie pytań jestem do Waszej dyspozycji. 

Biorąc udział w konkursie akceptujesz warunki regulaminu klik

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie oraz wiele wspaniałych odpowiedzi. Ponownie było mi ciężko wybrać trzy najlepsze z nich. Poniżej zamieszczam komentarze zwycięzców, z którymi skontaktuję się mailowo.


1.Kochany Święty Moodowy Mikołaju! Marzy mi się mała czarna,
w której cudownie wyglądałaby moja żona, delikatnie ciężarna,
jej mały, okrągły brzuszek sukienka by otulała i powodowała,
że żonka jeszcze bardziej szczęściem,radością by promieniała.
Sukienka w której mogłaby w święta wśród rodziny paradować,
i NIESPODZIANKĄ w jej brzuchu,niejednego zszokować!
http://moodo.pl/product-pol-41...
Mikołaju! Wymarzoną sukienkę znalazłem w Twojej fabryce,
w dziale "sukienki", co na nią spojrze,to się zachwyce !
Każda kobieta powinna mieć w swojej szafie małą czarną,
bo to szyk, klasa i elegancja-nawet gdy ma się żonę ciężarną.
Marzę o tej sukience,bo żona smuci się że wszystko ciasne,
że się nie mieści, że nie ma co założyć, i dla mnie jest jasne,
by poprosić Ciebie o wspaniały Mikołaju Moodowy o tą sukienkę,
by wystroić w nią, i uradować moją kochaną panienkę!
Sukienka pełna klasy, temperamentu, wdzięki podkreślająca,
seksapil, elegancję i oryginalność w sobie posiadająca.
Patrycja Tyszka, Ciebie proszę, pomóż Mikołajowi spełnić marzenie,
i zrobić na żonie ogromne, niecodzienne i cudne wrażenie.

2. Co bym chciała dostać od Mikołaja? Marzy mi się powrót do dzieciństwa, choć na chwilę, choć na trochę.... Ah, gdyby tak się dało:) Gdybym mogła cofnąć czas ponownie przeniosłabym się w świat dzieciństwa i wspomnień. Zawsze bowiem, gdy zamykam oczy to przypomina mi się dzieciństwo. Czasy, gdy rodzice zabierali mnie nad łąkę, a ja wtedy rozkładałam koc i leżałam patrząc na kwiaty. Dobrze pamiętam też ogród na wsi mojej babci. Ogród mojej babci był cały w pięknych kwiatach gdzie wszystkie razem tworzyły wspaniałe, kolorowe krajobrazy. Gdy patrzę na kwiaty przypominają mi się tamte czasy, pełne radości i beztroski. Po prostu piękne i niezapomniane chwile, które odeszły bezpowrotnie, bardzo szybko, pozostawiając po sobie jedynie wspomnienia. Gdybym mogła przeżyć coś jeszcze raz z chęcią powróciłabym do czasów dzieciństwa, do czasów gdy beztrosko biegałam po łące pokrytej pięknymi kwiatami. Moi najbliżsi również tego pragną. Gdy myślę o moim dzieciństwie myślę o szczęściu, o radosnych chwilach ale też o wolności i tęsknocie. Dobrze pamiętam dom mojej babci bo spędzałam tam każde wakacje. Pamiętam aromaty i zapachy jakie unosiły się w kuchni. Babcia była świetną kucharką, często na podwieczorek piekła mi pyszną szarlotkę którą zajadałam się ze smakiem. Zapach pysznego ciasta unosił się po całym domu.

3. Wymarzony prezent na Mikołajki? 
Mikołajki kojarza sie glownie z drobnymi upominkami,ale dla kazdego wyjatkowymi.Jednak moj wymarzony prezent bylby spelnieniem,szczesciem czyms naprawde wyjatkowym a mianowicie spotkac wymarzona milosc,swoj ideał,poczuc to uczucie ktorym wszyscy wokół są przepelnieni.Zakochac sie i przezyc milosc jak z filmu,jedną jedyną do konca zycia. Spedzac kazda chwile,kazde swieta razem i wspominac te najpiekniejsze Mikolajki.
Mam nadzieje,ze ten prezent w koncu sie spełni! 😉

Udostępnij

Comments

Moje lekcje makijażu

Moje lekcje makijażu

Zapisz się na kurs wideo online