26.4.17

MIEJ WSZYSTKO I WSZYSTKICH ZAWSZE BLISKO SIEBIE

Wiosna to magiczny czas. Wszytko budzi się do życia, dzięki czemu dostaję ogromny zastrzyk energii. Niestety w tym okresie mam także mniej czasu na spotkania z bliskimi. W dzisiejszym wpisie przychodzę do Was nie tylko z wygodną, domową stylizacją. Znajdziecie także kilka słów o relacjach z bliskimi, których nie zawsze mamy w zasięgu ręki oraz poznacie niezwykłą ramkę. Chcecie dowiedzieć się więcej? Zapraszam do dalszej części wpisu.

Spodnie, bluzka- F&F

Pomimo tego, że większość czasu spędzam w Warszawie, to jestem w stałym kontakcie z rodziną. Z mamą potrafimy telefonować do siebie po kilkanaście razy dziennie. To zdecydowanie mój całodobowy doradca. Natomiast z tatą komunikujemy się zazwyczaj obrazem oraz krótkimi materiałami wideo w postaci nietuzinkowych poczynań naszego Pioruna. Dodatkowo staram się być pod stałym dostępem do skrzynki mailowej, gdyż niektóre wiadomości wymagają natychmiastowego kontaktu, a dostępu do komputera w terenie brak. Często korzystam także z kalendarza w telefonie, gdzie zaznaczam wszelkiego rodzaju spotkania, czy zapisy na makijaż, dlatego bardzo cenię sobie stały, szybki dostęp do internetu oraz nielimitowane rozmowy i sms-y. 
Sieć Orange wypuściła jakiś czas temu pakiet usług Orange LOVE, dzięki któremu wszyscy domownicy mogą być w stałym kontakcie i cieszyć się możliwościami, jakie oferuje stały dostęp do internetu. Pakiety usług Orange LOVE dostępne są w dwóch wariantach konfiguracyjnych: Internet/ telefon komórkowy, bądź Internet/ TV 4K/ telefon domowy/ telefon komórkowy. Dzięki temu mamy mniej formalności do załatwienia, jedną umowę oraz płatność i korzystną cenę za kilka usług. Dodatkowo do wszystkich pakietów usług Orange LOVE można dokupić karty SIM dla bliskich z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami w abonamencie 19,99 zł miesięcznie za każdą kartę. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie dla całej rodziny, a to wszystko za mniej niż 3 zł dziennie.
Na zakończenie kilka słów o ramce, która moim zdaniem jest świetną opcją na prezent dla bliskiej osoby. ZOOM.ME to nowy krok, jeśli chodzi o komunikację z bliskimi w postaci prostego w obsłudze ekranu, na którym wyświetlają się zdjęcia wysłane ze smartfonów za pomocą darmowej aplikacji. Możemy dzielić się nimi z każdego miejsca na świecie. Jedyne czego potrzebujemy to dostępu do internetu, a fotografie pojawiają się na ekranie automatycznie. Sam design gadżetu jest na tyle prosty i uniwersalny, że na pewno wpasuje się w każde wnętrze. Ja w końcu będę miała u mamy wymówkę, jeśli chodzi o wywoływanie zdjęć po rodzinnych spotkaniach;). Będę je wysyłać sukcesywnie z mojego domowego zacisza.

*wpis powstał w ramach współpracy z Orange 

Udostępnij

8 komentarzy

 1. Genialna jest ta ramka! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna ramka :)) pozdrawiam serdecznie :) woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy wpis. :) Z tą ramka, to świetny pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gorzej jeśli tych bliskich się w ogóle nie ma - wtedy nie ma czego trzymać blisko siebie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny makijaż. Cudna cera.

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny makijaż. Ale jak to się mówi ładnemu we wszystkim ładnie.

  OdpowiedzUsuń

Moje lekcje makijażu

Moje lekcje makijażu

Zapisz się na kurs wideo online