26.4.17

MIEJ WSZYSTKO I WSZYSTKICH ZAWSZE BLISKO SIEBIE

Wiosna to magiczny czas. Wszytko budzi się do życia, dzięki czemu dostaję ogromny zastrzyk energii. Niestety w tym okresie mam także mniej czasu na spotkania z bliskimi. W dzisiejszym wpisie przychodzę do Was nie tylko z wygodną, domową stylizacją. Znajdziecie także kilka słów o relacjach z bliskimi, których nie zawsze mamy w zasięgu ręki oraz poznacie niezwykłą ramkę. Chcecie dowiedzieć się więcej? Zapraszam do dalszej części wpisu.

Spodnie, bluzka- F&F

Pomimo tego, że większość czasu spędzam w Warszawie, to jestem w stałym kontakcie z rodziną. Z mamą potrafimy telefonować do siebie po kilkanaście razy dziennie. To zdecydowanie mój całodobowy doradca. Natomiast z tatą komunikujemy się zazwyczaj obrazem oraz krótkimi materiałami wideo w postaci nietuzinkowych poczynań naszego Pioruna. Dodatkowo staram się być pod stałym dostępem do skrzynki mailowej, gdyż niektóre wiadomości wymagają natychmiastowego kontaktu, a dostępu do komputera w terenie brak. Często korzystam także z kalendarza w telefonie, gdzie zaznaczam wszelkiego rodzaju spotkania, czy zapisy na makijaż, dlatego bardzo cenię sobie stały, szybki dostęp do internetu oraz nielimitowane rozmowy i sms-y. 
Sieć Orange wypuściła jakiś czas temu pakiet usług Orange LOVE, dzięki któremu wszyscy domownicy mogą być w stałym kontakcie i cieszyć się możliwościami, jakie oferuje stały dostęp do internetu. Pakiety usług Orange LOVE dostępne są w dwóch wariantach konfiguracyjnych: Internet/ telefon komórkowy, bądź Internet/ TV 4K/ telefon domowy/ telefon komórkowy. Dzięki temu mamy mniej formalności do załatwienia, jedną umowę oraz płatność i korzystną cenę za kilka usług. Dodatkowo do wszystkich pakietów usług Orange LOVE można dokupić karty SIM dla bliskich z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami w abonamencie 19,99 zł miesięcznie za każdą kartę. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie dla całej rodziny, a to wszystko za mniej niż 3 zł dziennie.
Na zakończenie kilka słów o ramce, która moim zdaniem jest świetną opcją na prezent dla bliskiej osoby. ZOOM.ME to nowy krok, jeśli chodzi o komunikację z bliskimi w postaci prostego w obsłudze ekranu, na którym wyświetlają się zdjęcia wysłane ze smartfonów za pomocą darmowej aplikacji. Możemy dzielić się nimi z każdego miejsca na świecie. Jedyne czego potrzebujemy to dostępu do internetu, a fotografie pojawiają się na ekranie automatycznie. Sam design gadżetu jest na tyle prosty i uniwersalny, że na pewno wpasuje się w każde wnętrze. Ja w końcu będę miała u mamy wymówkę, jeśli chodzi o wywoływanie zdjęć po rodzinnych spotkaniach;). Będę je wysyłać sukcesywnie z mojego domowego zacisza.

*wpis powstał w ramach współpracy z Orange 

Udostępnij

6 komentarzy

 1. Genialna jest ta ramka! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna ramka :)) pozdrawiam serdecznie :) woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy wpis. :) Z tą ramka, to świetny pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gorzej jeśli tych bliskich się w ogóle nie ma - wtedy nie ma czego trzymać blisko siebie.

  OdpowiedzUsuń

Moje lekcje makijażu

Moje lekcje makijażu

Zapisz się na kurs wideo online