14.1.18

NAJCZĘŚCIEJ POPEŁNIANE BŁĘDY W MAKIJAŻU STUDNIÓWKOWYM- WIDEO. WIZYTA W DZIEŃ DOBRY TVN


W ostatni piątek miałam przyjemność opowiadać o najczęściej popełnianych błędach w makijażu studniówkowym w studiu Dzień Dobry TVN. Towarzyszyła mi przepiękna modelka- Patrycja Czerżyńska.  Przyznam szczerze, że w czwartek wieczorem złapał mnie delikatny stres, ale Wasze słowa dodały mi odwagi. Dziękuję za tyle ciepłych wiadomości na instagramie dzień przed, jak i w piątek już po emisji programu. Bardzo mi miło, że moje krótkie wystąpienie Wam się podobało. Muszę przyznać, że sama wizyta w programie była wspaniałym doświadczeniem. Wszyscy pracownicy są życzliwi i ze świetnym poczuciem humoru. Poniżej zamieszczam link do materiału :). Dajcie znać, jakie są Waszym zdaniem najczęściej popełniane błędy w makijażach studniówkowych. Udostępnij

5 komentarzy

  1. Świetnie wypadłaś! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Rewelacja! :) Bardzo przyjemne wystąpienie i świetnie przedstawione błędy. Aż żałuję, że obejrzałam nagranie dopiero teraz.

    OdpowiedzUsuń
  3. Przydatny poradnik, takie Tipy są zawsze w cenie ;). Ps. zapraszam na mój wpis: http://www.kosmetykiani.pl/2017/12/kostka-myjaca-dove.html - przegląd wybranych fasonów.

    OdpowiedzUsuń

Moje lekcje makijażu

Moje lekcje makijażu

Zapisz się na kurs wideo online