22.12.18

IDEALNA CZARNA KOSZULA I NAJWYGODNIEJSZE 'SPODNIE'


Mamy praw­dziwą zimę! Mam nadzieję, że utrzyma się do ponie­działku i w końcu będziemy mieć białe święta. Przed wyjaz­dem do rodzin­nego mia­sta udało nam się zro­bić świą­teczną sesję w parku peł­nym róż­nych postaci ze świe­cą­cych lam­pek. Nie wiem jak Wy, ale ja uwiel­biam ten kli­mat!


Kozaki za kolano są moim ulu­bio­nym mode­lem obu­wia i wyda­wało mi się, że nie wyobra­żam sobie innych, dopóki nie udało mi się zna­leźć tego modelu wyko­na­nego ze świet­nej jako­ściowo skóry. Wariant z tego samego mate­riału mam już prze­te­sto­wany. Po zeszło­rocz­nej zimie nie widać śla­dów użyt­ko­wa­nia, dla­tego zde­cy­do­wa­łam się na podobny model z ukry­tym kotur­nem.
W dzi­siej­szej sty­li­za­cji przed­sta­wiam Wam dwie ostat­nie zdo­by­cze. W końcu udało mi się zna­leźć ide­alną, czarną koszulę z dobrego jakościowo mate­riału o kroju over­size– to kla­syk, któ­rego nie może u mnie zabrak­nąć. Dodat­kowo mam dla Was kod raba­towy -15% na cały, nie­prze­ce­niony asor­ty­ment NA-KD. Wystar­czy wpi­sać: patry­cja­tysz­ka15 przy skła­da­niu zamó­wie­nia. Kolejną rze­czą, z którą ostat­nio się nie roz­staję, jest futro z Zary. Dor­wa­łam je przy­pad­kiem. Przy kasie oka­zało się, że jest obec­nie prze­ce­nione- takie nie­spo­dzie­wane łowy cie­szą naj­bar­dziej. Prawda?;)Na koniec ostat­nia część gar­de­roby, z którą ostat­nio się nie roz­staję– leg­ginsy z Cal­ze­do­nia. Super się noszą, są bar­dzo wygodne. Z luź­nymi koszu­lami, tuni­kami pre­zen­tują się świet­nie. W końcu można wyglą­dać i czuć się niczym w naj­wy­god­niej­szym dre­sie.

Na hasło: patrycjatyszka macie 15% rabatu na produkty Daniel Wellington. Wystarczy wpisać kod przy składaniu zamówienia.

Spodnie Calzedonia
Kozaki skórzane Celebrity. Stacjonarnie można je dostać w Designer Outlet Warszawa
Płaszcz Zara
Koszula NA-KD na hasło: patrycjatyszka15 macie 15% rabatu na cały, nieprzeceniony asortyment 
Zegarek i bransoletka Daniel Wellington na hasło: patrycjatyszka macie 15% rabatu na wszystko 
Torebka imitacja skóry krokodyla Zara 

Udostępnij

7 komentarzy

 1. Przepięknie wyglądasz :) Fajna stylizacja :) Bardzo mi się podoba Twój płaszczyk :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na wieszaku zupełnie nie wyglądał, jednak od początku widziałam w nim potencjał :)

   Usuń
 2. Piękny jest ten płaszcz! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mój mąż się z niego śmiał. Chociaż po kilku dniach stwierdził, że jednak jest fajny ;p

   Usuń
 3. Anonimowy12/28/2018

  Wyglądasz cudownie w tym płaszczyku-owieczce i czarnych kozakach! Czarne spodnie i koszula tez świetne i super eleganckie.

  OdpowiedzUsuń

Moje lekcje makijażu

Moje lekcje makijażu

Zapisz się na kurs wideo online