30.7.21

NAJLEPSZY KREM Z FILTREM SPF50. NIE ZAPYCHA I NIE BIELI! JAK STOSUJĘ FILTR NA SKÓRZE MIESZANEJ?


 

Stosowanie niektórych produktów z filtrem SPF kończyło się u mnie zapchaniem, białym filmem na skórze i masą innych rzeczy. Dzisiaj opowiem Wam o ideale. Mam ich dwóch, ale zajmiemy się tym mocniejszym. Gotowi?

Jak używam kremu z filtrem?

Mam skórę mieszaną, dlatego unikam produktów, które mogę powodować dodatkowe wybłyszczanie się skóry w ciągu dnia albo nowe niespodzianki na mojej twarzy. Jak wygląda zazwyczaj moja pielęgnacja pod makijaż? Kiedy stosuję ochronę przeciwsłoneczną?

Kiedyś omijałam kremy z filtrem, źle mi się kojarzyły. Odkąd na mojej buzi pojawiły się przebarwienia, uciążliwe plamy pod oczami, to bardzo się pilnuję. Pewnego dnia wyszłam tylko na kawę do cienia w ogródku, na dosłownie 5 min. Wróciłam z przebarwieniami pod oczami. Walczę z nimi od dłuższego czasu, serum z Dermalogica pomogło mi je delikatnie rozjaśnić. Często, jak wychodzę bez makijażu, to mam pytania: co Ci się stało? Nie wyspałaś się? Jesteś chora? Momentami bywa to uciążliwe ;). Staram się z tej sytuacji wyciągnąć jednak pozytywne wnioski i nie zapominać o kremie z filtrem! Nawet jak wychodzę na moment z kawą do ogródka. 

Jak wygląda moja codzienna pielęgnacja pod makijaż?  

Zazwyczaj pod makijaż nakładam ulubione serum oraz krem pod oczy. Następnie przechodzę do aplikacji kremu z filtrem. Nie zapominam o szyi i dekolcie. W okresie wakacyjnym stosuję SPF50 od Murad. Jest teraz w promocji na Puderikrem. Pięknie pielęgnuje skórę, wchłania się błyskawicznie, chroni nie tylko przed UVA/UVB, ale też przed światłem niebieskim. Dodatkowo ma właściwości korygujące przebarwienia, co jest u mnie dodatkowym  plusem. Nie powoduje wybłyszczania się skóry w ciągu dnia, super pracuje z podkładami. 

Koniecznie daj znać, jaki jest Twój ulubiony krem z filtrem? Pamiętasz o codziennej aplikacji? 

Udostępnij

1 komentarz

  1. Mimo, że nie mam problemów z przebarwieniami, chyba muszę w końcu przekonać się do tego typu produktu.

    OdpowiedzUsuń

Moje lekcje makijażu

Moje lekcje makijażu

Zapisz się na kurs wideo online