27.10.21

Ten kosmetyk do konturowania ma wszystko, czego potrzebuję

Znalezienie idealnej palety do konturowania nie jest prostym zadaniem. Cieszę się, że wiele produktów mogę testować i przedstawiać Wam tu te najlepsze. W dzisiejszym wpisie znajdziecie jeszcze piękny rozświetlacz i klasyk do pielęgnacji, który uwielbiam! 
Ta paleta Bronze Goddes Matte and Glow Bronzing Trio(link afi) ma wszystko, czego potrzebuję, czyli dwa odcienie bronzera. Jeden jest delikatniejszy i chłodniejszy, a drugi ciemniejszy, cieplejszy. Dodatkowo występuje w niej jasny wariant, za którego pomocą możemy pięknie 'wyciąć' konturowanie poprzez aplikację jasnego pudru poniżej bronzera. Sprawdzi się także do rozjaśniania obszaru pod oczami. Podczas codziennego konturowania często mieszam te trzy odcienie ze sobą. Ostatnio to mój ulubiony produkt do dziennego makijażu. 
Rozświetlacz, który tworzy przepiękną taflę to Estee Lauder Highlighting Powder Gelee 01(link afi). Uwielbiam ich limitowane kolekcje. Robią naprawdę piękny efekt glow i są wydajne. Serum przeciwzmarszczkowe Estee Lauder Advanced Night Repair(link afi) to produkt, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Podobno świetnie miesza się też z podkładem Estee Lauder Double Wear, dzięki czemu osiągamy delikatniejszy efekt. 


Koniecznie dajcie znać, jaka jest Wasza ulubiona paleta do konturowania. Macie jakieś problemy, jeśli chodzi o ten etap makijażu? Postaram się pomóc.

Niektóre kosmetyki przedstawione na zdjęciach pochodzą z paczek PR. W poście znajdują się linki afiliacyjne oznaczone jako (link afi). 

Udostępnij

1 komentarz

Moje lekcje makijażu

Moje lekcje makijażu

Zapisz się na kurs wideo online