28.12.21

NAUCZĘ CIĘ TRWAŁEGO MAKIJAŻU GLOW – NOWOŚĆ W NASZYM SKLEPIE, JESZCZE PRZED SYLWESTREM


„Nauczę Cię trwałego makijażu glow” to najnowszy produkt w naszym sklepie. Pokaz makijażu, gdzie zdradzam swoje techniki. Wiedzę, którą zdobywałam przez ponad 8 lat mojej makijażowej drogi, podaję na tacy. Pokazuję, co należy zrobić, aby makijaż był trwały. To idealna opcja na nadchodzącego Sylwestra. Zdradzę Ci, jak zrobić rozświetlony makijaż oka, jak pracować z pigmentami i stworzyć skórę z długotrwałym efektem glow.

Do 01.01.2022 kupisz go w promocyjnej cenie.

Pokaz trwa ponad 3h. Został nagrany trzema kamerami, aby zapewnić, jak najlepszą widoczność. Omawiam wszystkie procesy krok po kroku. Dzielę się każdym szczegółem oraz sprawdzonymi produktami. Po pokazie będą wysyłane także dyplomy.

Glow makeup to jeden z moich ulubionych makijaży. Idealnie podkreśla urodę, bez efektu przerysowania. Makijaż oka, który prezentuję na sobie, sprawdzi się także na przetłuszczających powiekach. Techniki przedstawione podczas pokazu, śmiało możesz wykorzystać na sobie oraz swoich klientkach. Zaprezentuję Ci również moją technikę klejenia kępek rzęs – wygląda mega naturalnie. Więcej szczegółów dostępnych jest w naszym sklepie.

Udostępnij

3 komentarze

  1. Uwielbiam makijaż glow. :) Gratuluję otwarcia sklepu internetowego i życzę powodzenia oraz samych sukcesów.

    OdpowiedzUsuń

Moje lekcje makijażu

Moje lekcje makijażu

Zapisz się na kurs wideo online