28.4.21

Buty idealne na każdą porę roku. Dlaczego kocham trencze? Czy mój mąż mnie dobrze zna?


Podczas zdjęć było piękne słońce i mocny wiatr, który utrudniał pracę. Stąd te moje wygibasy na niektórych zdjęciach. Dzisiaj kilka słów o porządkach, trenczu. 

Buty, które widzicie na zdjęciach, niejednokrotnie pojawiały się na blogu. Niebawem biorę się za wiosenne porządki, zimowe rzeczy lecą do komórki, ale kowbojki zostają ze mną. Będą idealnie pasować do letnich sukienek, szortów. Szok, w jak świetnym stanie są nadal. Praktycznie całą zimę w nich biegałam, a ślady użytkowania są znikome. Cenię MVP za jakość. 

Ostatnio otrzymałam też trencz od marki Tatuum, (psst!, teraz jest w promocji!) dokładnie takiego modelu szukałam. Lekki oversize, który nie deformuje sylwetki,  idealny beż – nie za jasny, nie za ciemny. Kolejny niezwykle uniwersalny element, który świetnie wygląda w eleganckim oraz sportowym wydaniu. Na ogromną uwagę zasługuje jeszcze ta sukienka w kwiaty. Pokazywałam Mariuszowi nową kolekcję Tatuum, od razu jak zobaczył ten model – jak na Ciebie szyta! Wie skubany, co lubię. No i kolejna świetna torebka, jeśli mam być szczera, to zawsze jestem pełna podziwu, jak Tatuum dba o dobrą jakość i detale. W tym modelu ogromny plus za zastosowanie dwóch pasków - krótszego i długiego, dzięki czemu możemy nosić ją na kilka sposobów.
Trencz TATUUM
Sukienka TATUUM
Torebka TATUUM
Okulary SIRENE
Kowbojki MVP, kod rabatowy: MVP3938 
Naszyjnik TATUUM 
Kolczyki prezent od babci

Udostępnij

3 komentarze

Moje lekcje makijażu

Moje lekcje makijażu

Zapisz się na kurs wideo online