30.6.21

3 ZESTAWY PĘDZLI W DOBREJ CENIE


Kiedyś wspominałam Wam, że uwielbiam pędzle Nabla. Mają syntetyczne, ale bardzo delikatne włosie. Dzisiaj pokażę Wam trzy zestawy, które ostatnio zamówiłam w świetnej cenie na Sephora. Zresztą widzę, że nadal znajdziecie je w promocji.

Wcześniej miałam już kilka zestawów pędzli Nabla. Zawsze przychodzą pięknie zapakowane w kosmetyczkach. Uważam, że za tę cenę otrzymujemy idealną ilość pędzli. Dodatkowo moje niektóre modele mają po kilka lat i nic się z nimi nie dzieje. Uwierzcie mi, nie oszczędzam ich przy myciu. Trzonki nie pękają, włosie nie wypada. Z czystym sumieniem mogę je polecić. Teraz kupiłam zestawy, które kusiły mnie już od dłuższego czasu. 

Idealny do makijażu oka

Zacznę od zestawu Ruby Complete Eye Brush Set. Sami zobaczcie, ile kosztuje zestaw 8 pędzli z kosmetyczką. Za jego pomocą stworzycie każdy makijaż oka, nawet ten bardziej wymagający. Występuje w nim także mój ulubiony pędzel typu kulka (N303), który używam do podkreślania dolnej powieki, dzięki idealnej grubości pędzla, zachowuję z łatwością symetrię na jednym i drugim oku. Cień od razu pięknie się blenduje. Dodatkowo znajdziecie w nim płaskie modele, idealne do aplikacji błyszczących cieni, pigmentów na ruchomą powiekę. Nie zabrakło także puchaczy do rozcierania, podkreślania załamania, konturowania górnej powieki. Występują w nim też pędzel do eyelinera i brwi ze spiralką.
Z racji tego, że w świetnej cenie był jeszcze jeden zestaw pędzli, to zamówiłam go sobie z myślą o pracy. Znajdziemy tam modele idealne do precyzyjnych zadań oraz klasyczne puchacze. Zestaw oczywiście również wyposażony jest w kosmetyczkę. 

Do makijażu oka i twarzy

Na koniec wariant, w którym znajdziemy także pędzle do makijażu twarzy. Tak naprawdę za ich pomocą, wykonturujecie twarz, zaaplikujecie podkład, puder, róż, rozświetlacz itd. Dodatkowo mamy trzy mniejsze pędzle. N208 jest idealny do aplikacji korektora, jeśli lubicie delikatny, rozproszony efekt. Oczywiście w zestawie znajdziecie również piękną kosmetyczkę.

W przypadku zestawów Nabla dobra jakość, różnorodność, atrakcyjna cena – tu wszystko idzie w parze. Koniecznie dajcie znać, czy znacie pędzle tej marki. Przyznam szczerze, że jestem trochę od nich uzależniona. Tym bardziej że z moimi starszymi modelami nic się nie dzieje, włosie jest nadal delikatne i pędzle wyglądają pięknie.

Udostępnij

1 komentarz

  1. Wszystkie zestawy świetnie się prezentują. Ja, jako laik chwalę sobie markę Hakuro. :)

    OdpowiedzUsuń

Moje lekcje makijażu

Moje lekcje makijażu

Zapisz się na kurs wideo online