6.4.22

FRANCUSKA MARKA TOREBEK, KTÓRA SKRADŁA MOJE SERCE. ODKRYCIE W TKMAXX

Po dłuższej przerwie przychodzę do Was ze stylizacją. Te zdjęcia wykonaliśmy w lutym i kompletnie o nich zapomniałam. Dzisiaj napiszę Wam kilka słów o marce torebek, którą odkryłam dzięki TkMaxx. 

W grudniu/styczniu zobaczyłam czarną torebkę z pięknym, złotym zapięciem u Shinysyl. Przepadłam, zjeździłam kilka sklepów TkMaxx, żeby ją znaleźć. Udało mi się dorwać granatowy, mniejszy model Kassandre Paris. Jestem z niego bardzo zadowolona. Widać, że torebki wykonane są z dbałością o każdy detal. To klasyczny, minimalistyczny model z charakterystycznym zapięciem. Trzeba przyznać, że produkty tej marki zwracają uwagę i robią cały look. 

Uwielbiam buty z ukrytym koturnem. Dzisiaj prezentuję zamszowy wariant polskiej produkcji, który znajdziecie w Lisa Mayo. Dodatkowo jest teraz w promocyjnej cenie. Już nie mogę się doczekać, kiedy założę je latem do jakiejś białej, zwiewnej sukienki. 
Czarne jeansy Zara
Marynarka Lisa Mayo 
Torebka Kassandre Paris | TkMaxx
Buty skórzane Lisa Mayo 


Udostępnij

2 komentarze

  1. Marynarka, torebka oraz zdjęcia skradły moje serce. ;) Co do TK Maxx'a, bardzo lubię tę sieciówkę. Znalazłam w niej sporo perełek.

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy5/22/2022

    Piękna stylizacja.

    OdpowiedzUsuń

Moje lekcje makijażu

Moje lekcje makijażu

Zapisz się na kurs wideo online